Obróbka CNC – Spawanie – Cięcie laserem – Bydgoszcz

Firma Laser-Prec istnieje od 2003 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy i zwiększamy naszą ofertę tak, aby kompleksowo wykonywać Państwa zlecenia.

Świadczenie kompleksowych usług, owocuje tym, że nie musząc się o nic martwić, otrzymujecie Państwo gotowe i precyzyjnie wykonane produkty.

Działamy w obszarach różnych gałęzi przemysłu:

– kolejowym,
– transportowym,
– budowlanym,
– elektromechanicznym,
– lekkim,
– papierniczym,
– spożywczym,
– meblowym,
– reklamowym.

Produkujemy elementy dla firm zajmujących się produkcjami wieloseryjnymi, jak i wykonujemy prototypy oraz pojedyncze sztuki. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie wybierając najlepsze rozwiązania. Nasze bogate doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie pozwalają realizować usługi dla nawet najbardziej wymagających klientów, a wykwalifikowana kadra udzieli Państwu niezbędnego wsparcia technicznego i odpowie na wszelkie pytania.

Usługi w firmie Laser Prec to profesjonalna obróbka CNC. Do zakresu prac zaliczyć można:

– cięcie laserem,
– gięcie blach,
– cięcie rur i profili,
– spawanie,
– usługi ślusarskie

Hala produkcyjna mieści się w Koronowie pod Bydgoszczą, jednakże ofertę kierujemy do klientów w całej Polsce. Poza województwem kujawsko-pomorskim, w którym posiadamy już opinie zaufanej firmy, zyskujemy też podobny status w województwie wielkopolskim. Oferowane przez nas cięcie laserem jest coraz powszechniej znane w takich miastach jak Poznań, Piła, Gniezno czy Wągrowiec.

Jesteśmy przekonani, iż najwyższa jakość usług w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości oraz doświadczeń sprawi, że firma Laser-Prec w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo firmę, która:

– posiada 12-letnie doświadczenia w branży,
– inwestuje w nowoczesny park maszynowy,
– zatrudnia najlepszych specjalistów,
– wykonuje zlecenia terminowo,
– oferuje kompleksowe usługi.